Google İlk Sırada Nasıl Çıkarım Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
Google İlk Sırada Nasıl Çıkarım Şefik Özdemir

Öncelikle şunu belirtmek isterim Google Birinci sırada çıkabilirsiniz. Bunu ne kadar istediğiniz ve bunun size neler kazandıracağını bildiğinizi ve ona göre böyle bir soru sorduğunuzu göz önünde bulundurarak cevap veriyorum. Bunun iki yolu var yani Google Birinci sırada nasıl çıkarım ? sorunuzun iki cevabı yani iki seçeneği var.  

* Google Seo 

Google seo yaparak sitenizin birinci sıraya gelme ihtimali var ama bunun bir ihtimal olduğunu unutmayın. Seo firmaları sizi birinci sıraya getirebilirde sizi tamamen googleden de sildirebilir. Tehlikeli bir seçenek maliyet olarak size bir çok avantajı olmasının yanı sıra tehlikeside var. Bunu neden söyledim şimdi sizi biraz endişeye düşürmüş olabilirim ama her şeyi en doğru şekilde bilmenizi istiyorum. Çünkü bir çok fırsatçı Seo uzmanı olduğunu söyleyerek paranızı alır sitenizi googleden sildirir.

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim ! Şöyle izah edeyim Yalnış bir link çalışması ile sitenizi google nin gözünden düşürür. Googlenin gözünden düşerseniz direk sizi sendbox a atar ve hiç bir kelimede çıkamazsınız. Eğer Google Seo yapacaksanız bunu işin ehline emanet etmeye gayret edin.

* Google Adwords 

Buda birinci sırada çıkmak için ikinci seçeneğiniz. Google Adwords seçeniğide uzman kişilerin aracılığı ile yaparsanız bir sıkıntı yaşamazsınız. Nasıl yani Örneğin diyelim ki sitenizi açtınız içeriklerinizi girdiğinizi var sayıyorum. Bundan sonra reklam vermeniz gerekiyor. Google Adwords çalışma sistemi tamamen açık artırma usulü , siz reklamınız için google firmasına tık fiyat teklifi verirsiniz. rakip firmalarınız sizden yüksek fiyat verdiği zaman sizin üstünüzde çıkar. 

Emran Khan

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Construction Data Company Best Construction Management

2 Comment

Emran Khan
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply
Prodip Ghosh
Oct 18, 2016

Curabitur eleifend mattis velit, gravida posuere mauris dapibus non.

Reply

Post A Comment

Name

Email

Your Comment