Web sitesi tanıtımı ile uğraşan herkesin önemli bir arzusu vardır. İster SEO‘ya yeni başlayan biri ister SEO uzmanı olsun, Google’da En Üstte nasıl çıkacaklarını öğrenmek isterler . Gerçek şu ki, özellikle başka bir Google güncellemesinden sonra, yüksek sıralamalar elde etmek gerçek bir baş ağrısına dönüşüyor . Ancak korkmayın, Bu yazıyı dikkatlice okuyun emin olun adım adım teknikleri uyguladıktan sonra sitenizin sıralamasında meydana gelecek olan değişikliğe inanamayacaksınız. Google arama sonuçlarında üst sıralarda sabit kalabilmek için verilen tavsiyelere uymanız elzemdir. Verilen HER tavsiyeye uyarsanız başarı kaçınılmaz olacaktır.

  1. Anahtar Kelime

Anahtar kelime araştırması ile başlayın. Sadece birkaç kelime odaklanmayın – onlardan uzun bir liste hazırlamanız gerekecektir. Ardından dan Sizin sitenize en uygun olanları seçerken. Hedef kelimenizi Google Arama motorunda aratın. Google bu konuda size yardımcı olacak ve Bu kelimeyi arayanlar şunları da arattı diyerek yardımcı olacaktır. Böylece size en doğru anahtar kelimeleri seçmenizde bir hayli yardımcı olacaktır.

 

2. Sitenizin Düzeni ve Yapısı

Web sitenizin yapısı dağınıksa, Google’da üst sıralarda yer almanın hiçbir yolu yoktur. Arama motoru gezinme ve kullanıcı deneyimine odaklanır, bu nedenle yapınızın dengeli ve net olduğundan emin olun. Web sitenizdeki sayfaları doğru şekilde bağlamak da önemlidir. Google Speed Page adresinden sitenizi kontrol edin. Buradan sitenize gelecek olan kullanıcı ve arama motoru botları için öneriler olacaktır. Sitenizi En iyi duruma getirene kadar pes etmeyin.

 

3. Anahtar kelimeleriniz için İlk 10’un maliyetini öğrenin

Rakiplerinizi nasıl gölgede bırakabilirsiniz, diye soruyorsunuz? Öncelikle rakiplerinizin taktiklerini anlamanız ve rakipleriniz hakkında öğrendiklerinize dayanarak verimli bir SEO kampanyası için yöntemlerinizi seçmeniz gerekiyor. Ardından Bütçenize uygun seo paketleri ile sitenize güçlendirebilirsiniz.

4. Ayrıntılı bir Backlink planı hazırlayın

Kesin bir plana sahip olmak savaşın yarısıdır . Kesin bir plan olmadan bir şey yaparsanız, bu size hiç beklemediğiniz sonuçlar getirebilir. Siteniz ne kadar kaliteli geri bağlantıya sahipse, Google’da o kadar üst sıralarda yer alır.

Rakiplerinizi geride bırakmak için ihtiyaç duyduğunuz anahtar kelimeleri ve bütçe Aşamaları çok önemlidir. En önemli şey, geri bağlantılarınızın yani backlinklerinizi kademeli olarak satın almak olacaktır. . Aynı anda çok fazla geri bağlantı satın alırsanız, Google bunları göz ardı edebilir.  Web siteniz için sağlam bir temel sağlamak için, bağlantı kurma kampanyanıza düşük SB Sıralaması olan (SB Sıralaması 1-SB Sıralaması 4) geri bağlantılardan başlayın . Ve 1-2 ay içerisinde daha yüksek SB Derecelerine sahip geri bağlantılar elde edebilirsiniz.

 

5. Çeşitli, benzersiz backlink metinleri ve farklı anahtar kelimelerle geri bağlantılar alın

Bir çok farklı alandan backlink alarak sitenizi güçlendirebilirsiniz. Sadece Yorum backlink alan bir site ile bir çok alanda farklı farklı kelimelerden backlink alkan bir site asla bir olmaz. Örneğin Yorum backlink alan bir site sadece nofollow backlinkler elde edecektir. Ancak Forum sosyal medya ve yorum backlink alan makale içinden anahtar kelime backlinkleri ile sitesini güçlendiren pişman olmaz. Tabi ki bunu yaparkende tadını kaçırmamak lazım. bir günde binlerce backlink almak sitenizi geri dönüşü imkansız zararlar verecektir. Bunu sakın yapmayın.

İçerik Anahtar Kelime Tercihleri:

google birinci sayfada çıkmak,
google ilk sayfada çıkmak için,
google ilk sayfa reklam,
google ilk sayfa nasıl yapılır,
google’da birinci sayfada çıkma,
ilk google sayfası, Google ilk sayfa reklam maliyeti,
google ilk sayfa reklamı,
google ilk sayfa maliyeti,
ilk google sayfası,
google ilk sayfa garantili,
google ilk sayfa html kodu,
ilk google ana sayfası,
google ilk sayfa listesi,
google ilk sayfa microsoft edge,
google ilk sayfa fiyatı,
google ilk sayfa sıralaması,
google ilk sayfa sıralaması,
google ilk sayfa sonuçları,
google ilk sayfa istatistikleri 2020,
google ilk sayfa seosu,
google ilk sayfa istatistikleri 2022,
google ilk sayfa istatistikleri,
ilk google sayfası 2021,

By admin

One thought on “Birkaç Adımda Googlede Birinci Sayfaya Geleceksiniz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir