2013 Pagerank Güncellemesi ! Gdr Seo Arama Motoru Uzmanı
2013 Pagerank Güncellemesi ! Şefik Özdemir

Yeni yıla girmemizle birlikte yeni yıla dair ilk sorular ve ilk dedikodular dolaşmaya başladı ağızdan ağıza. Geçtiğimiz Yılın son Pagerank Güncellemesi biliyorsunuz. 07.11.2012 de gerçekleşmişti. Şimdi 2013 Pagerank Güncellemesi Merak Konusu tabi, merak edilecek başka bir şey yok herhalde :) Bilindiği üzere Google arama motorunun Siteleri beli kriterleri baz alarak hazırladığı ve sitelerin kalite puan'ını belirleyen Pagerank derecesini üç ayda bir güncelleyerek kiminin puanını düşürürken kiminde puanını yükseltiyor. Google 10 Üzerinden verdiği Paunlama sisteminde GDR Seo 'ya kuruluşundan beri en yüksek düzeye erişti geçtiğimiz güncelleme ile. Şimdi psgerank Derecemiz 4 oldu. 

Gelelim mühüm sorumuza Google Arama motoru her nekadar üç ayda bir güncelleme yaptığını belirtsede bunu zaman zaman geciktire bilmekte yada öne alabilmektedir. Şimdi Google Arama Motorunun kurallarına göre 07.02.2013 Tarihinde 2013 Pagerank Güncellemesinin gerçekleşmesi lazım.

Sonunda Beklenen Gün Geldi Ve Google 2013 Pagerank Güncellemesini Gerçekleştirdi. ama Tahminimizden 3 gün önce yaptı :)  Genede iyi bir tahmin yapmışız değil mi :)  Bizim Gdrseo.net Olarak Pagerankımız 4 Ten 3 Düştü ama Hayırlısı inşaALLAH umarım sizinkiler istediğiniz gibi olmuştur...

Etiketler

PAINTING

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz